ادای احترام به دادستان بازنشسته ایالتی درگیر در برخی از بزرگترین پرونده های مواد مخدر ایرلند – ایریش تایمزاو ممکن است بیشتر از پابلو اسکوبار مواد مخدر پردازش کرده باشد و بیشتر از کاپیتان آهاب ماهی مصرف کرده باشد، در حالی که حتی در زمان خود به پرونده عجیب و غریب پوتین رسیدگی می کرد، اما اکنون – پس از نزدیک به چهار دهه خدمت به ایرلند – وکیل ایالتی برای کورک غربی مالاچی بوهیگ به دار آویخته شده است. به عنوان دادستان کلاه خود را بالا برد.

آقای Boohig اولین بار در سال 1986 به این نقش منصوب شد و در پیگرد قانونی برخی از بزرگترین پرونده های قاچاق مواد مخدر کشور مانند Gemeos، Posidonia، Lucky Day، Dance with Waves و Makayabella، که در آنها مواد مخدر با ارزش ترکیبی خیابانی بیش از یورو بود، مشارکت داشت. 1 میلیارد توقیف شد.

و در طول 36 سال خدمت خود، آقای Boohig به یک مرجع برجسته در تعقیب تراول‌های ایرلندی و خارجی به دلیل نقض مقررات ماهیگیری اتحادیه اروپا تبدیل شد، و مهارتی را کسب کرد که خوشحال بود با وکلای ایالتی در بالا و پایین خط ساحلی ایرلند به اشتراک بگذارد.

روز پنجشنبه، آن همکاران، همراه با وکلا، وکلای دادگستری، گاردای ارشد، کارمندان دادگاه و قضات، در حال خدمت و بازنشستگی، در دادگاه 4 در دادگاه خیابان Anglesea در کورک تجمع کردند تا ادای احترام خود را در حالی که آقای Boohig آخرین تعظیم خود را در برابر میز قضاوت انجام می داد، بپردازند. بازنشسته از کار دولتی

رهبر ادای احترام، هلنا کیلی، وکیل ارشد ایالتی بود که به نمایندگی از DPP، کاترین پیرس، از آقای بوهیگ برای “خدمات طولانی و برجسته ای که در طول 36 سال گذشته به دفتر DPP و مردم کورک غربی انجام داده است تشکر کرد. سال ها.”

خانم کیلی به یاد می آورد که چگونه آقای بوهیگ برای اولین بار توسط دادستان کل وقت جان راجرز SC منصوب شد و چگونه او از طرف چهار DPP مختلف، ایمون بارنز، جیمز همیلتون، کلر لوفتوس و خانم پیرس عمل کرده است، و چگونه او به خاطر تمایلش به اشتراک گذاری شناخته شده بود. تخصص او با وکلای دولتی جدید.

DPP مسئولیت خدمات وکلای ایالتی را در می 2007 بر عهده گرفت و مالاچی، با برخی از همکارانش در اینجا، مایکل موری و بری گالوین، در مذاکره ترتیبات قراردادی جدید برای وکلای ایالتی در سراسر ایرلند نقش مهمی داشتند، میراثی که امروز نیز ادامه دارد.

دانال مک کارتی بی‌ال، پدر بار کورک، گفت که آقای بوهیگ به دلیل توانایی‌اش برای دستیابی به توافق در پرونده‌های ماهیگیری در مورد ارزش صید و تجهیزات با نمایندگان حقوقی متهمان مورد توجه قرار گرفته است، که در هنگام رسیدگی به موضوع پیچیده به دادگاه کمک زیادی کرد. پنالتی

Supt Ger O’Mahony از Clonakilty، که به نمایندگی از An Garda Síochána صحبت می کرد، گفت که آقای Boohig در برخی از برجسته ترین تحقیقات انجام شده از منطقه شرکت داشته است.

“مالکی همیشه 24 ساعته برای مشاوره و راهنمایی در دسترس بود و این نصیحت همیشه دقیق، متعادل و مبتنی بر عقل سلیم بود… او فردی متواضع است که هرگز خواهان یا به دنبال جلب توجه نبوده و خدمات با کیفیتی ارائه کرده است. به گاردای در غرب کورک.

قاضی هلن بویل گفت که او آقای بوهیگ را هم از زمان خود در عمل و هم به عنوان قاضی می‌شناخت و معتقد بود که او به دلیل انصاف، احساس عدالت و خردش در برخورد با کسانی که در دادگاه حاضر می‌شوند، قابل توجه است. همیشه به اندازه حرفش در این گونه معاملات خوب بود.

زمانی که مالاکی با جوانانی در غرب کورک سر و کار داشت که دچار مشکل بودند، جوانانی را می‌شناخت که برای نگه داشتن آن‌ها در مسیر مستقیم و باریک نیاز به کمی فرمان داشتند و همچنین جوانانی را می‌شناخت که شاید به سمت دردسر بزرگ‌تری می‌رفتند. و نیاز به کمی ترس داشت.»

سارا، دختر آقای بوهیگ، گفت که از زمانی که همسرش مری در سال 2018 درگذشت، چهار سال سخت برای پدرش و برای آنها به عنوان یک خانواده بوده است، اما شکی نداشت که مادر مرحومش از دیدن و شنیدن این همه بسیار افتخار می کند. ادای احترام به پدرش


دیدگاهتان را بنویسید