بارندگی شدید در بخش‌هایی از کشور تشدید می‌شود، اما انتظار می‌رود تا جمعه صاف شود – ایرش تایمزMet Éireann گفته است که احتمالاً در روز پنجشنبه باران شدید و برخی رعد و برق و طوفان تگرگ وجود خواهد داشت و بدترین هوای بد تا جمعه پاک می شود.

کارشناس پیش‌بینی کشور گفت: با ادامه روز پنجشنبه بارش‌ها به‌ویژه در غرب کشور شدیدتر می‌شود.

این روز همچنین وزش باد و طوفان همراه با تندبادهای شدید در امتداد سواحل جنوبی کشور پیش بینی شده است. Met Éireann گفت که دمای بالاتر بین 9 تا 13 درجه خواهد بود.

هوای پنجشنبه شب صاف و تنها رگبار پراکنده باران خواهد بود. در امتداد سواحل جنوبی هوا نسیم خواهد بود و دمای هوا به دو درجه می رسد.

Met Éireann اعلام کرده است که جمعه آفتابی‌تر خواهد بود، اگرچه پیش‌بینی می‌شود در اوایل روز بارش‌های پراکنده وجود داشته باشد. در بعد از ظهر باران بیشتر به شهرستان‌های اولستر محدود می‌شود.

چشم انداز آخر هفته هوای ناآرام در روزهای شنبه و یکشنبه همراه با طغیان باران است.

کارشناس پیش بینی اعلام کرد روز شنبه، روزی کدر و مرطوب و در جنوب کشور بارندگی مداوم است. پیش بینی می شود رگبارهای باران در عصر آن روز در برخی مناطق شدیدتر شود و دمای هوا بین 12 تا 15 درجه باشد.

انتظار می‌رود که باران در طول شب صاف شود و کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که ممکن است برخی رگبارهای باران در امتداد سواحل اقیانوس اطلس ادامه داشته باشد.

یکشنبه قرار است روز بهتری با طلسم های خشک و روشن تر باشد. این پیش‌بینی نشان می‌دهد که برخی از رگبارهای باران در شهرستان‌های کنار سواحل اقیانوس اطلس ادامه خواهد داشت. دمای هوا بین 9 تا 13 درجه پیش بینی می شود.

اوایل هفته آینده نیز احتمالاً ترکیبی از طلسم‌های صاف و رگبار خواهد بود، پیش از شرایط آرام‌تر در اواسط هفته.


دیدگاهتان را بنویسید