حزب کارگر خواستار جرم زدایی از مواد مخدر برای استفاده شخصی – ایرش تایمزحزب کارگر خواستار جرم زدایی از مواد مخدر برای استفاده شخصی شده است.

آئودهان او ریورداین، سخنگوی دادگستری، با انتشار پیشنهاد حزب مبنی بر تعیین تاریخی برای برگزاری مجمع شهروندان در مورد مواد مخدر، گفت که زمان آن رسیده است که در نحوه رفتار با مصرف کنندگان مواد مخدر در ایرلند یک تغییر گامی داشته باشیم.

او گفت که دولت باید رویکردی مبتنی بر سلامت را برای مصرف مواد مخدر در ایرلند اتخاذ کند و همچنین منابع گاردا را برای هدف قرار دادن باندهای جنایتکار سازمان یافته، قاچاقچیان و فروشندگان تقویت کند.

او گفت: «جرم‌انگاری استفاده از مواد مخدر در ایرلند، اروپا یا خارج از کشور کارساز نبوده است». «هفته آینده، حزب کارگر از دولت خواهد خواست که تاریخی برای تشکیل مجمع شهروندان در مورد مواد مخدر با تمرکز بر جرم زدایی از مصرف کننده مواد مخدر تعیین کند.

«برنامه دولت، احزاب در دولت را متعهد به تشکیل مجمع شهروندان در مورد مواد مخدر کرد، اما، علیرغم قصد اعلام شده تائوئیس برای انجام این کار در اواخر سال جاری، تا کنون هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه آیا یا چه زمانی برگزار می شود وجود ندارد. برگزار شد.

دوبلین بی شمالی TD گفت: “سوء مصرف مواد مخدر و اثرات مضر آن، از جمله جرایم خشونت آمیز، ارعاب و اخاذی با هدف معتادان، خانواده های آنها و جوامع آنها، دیگر پدیده های شهری نیستند و در سراسر ایالت پراکنده شده اند.”

وی افزود: «ایرلند اکنون مشترکاً بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از مواد مخدر را در میان افراد 16 تا 64 ساله در اتحادیه اروپا دارد. حزب کارگر پیشنهاد می‌کند که دولت این موضوع را به رسمیت بشناسد، مصرف‌کنندگان مواد مخدر را جرم‌زدایی کند و به سمت سیستم مراقبتی مبتنی بر سلامت و نه مبتنی بر جنایی حرکت کند.


دیدگاهتان را بنویسید