زنی به دلیل مرگ مردی در چاقو زدن در کورک در ماه مارس گذشته دستگیر شد – ایرش تایمزگاردای یک زن 47 ساله را در شهر کورک برای بازجویی در مورد مرگ مردی که در اوایل سال جاری در خانه ای در Buttevant در شمال کورک پیدا شده بود، دستگیر کرد.

کارآگاهان این زن را قبل از ساعت 11 صبح روز پنجشنبه در خانه ای در بالیفهان در جنوب کورک برای بازجویی در مورد مرگ پدر شش فرزند کریستی آهرن دستگیر کردند.

آقای آهرن (61) پس از فراخواندن امدادگران به خانه در شب 24 مارس گذشته در خانه ای در تراس O’Brien در Buttevant با ضربه چاقو به قسمت بالایی بدنش پیدا شد.

امدادگران آقای آهرن را بیهوش روی زمین در اتاقی در طبقه پایین پیدا کردند و تلاش کردند تا او را احیا کنند، اما او نتوانست به هوش بیاید و در صحنه مرگ اعلام شد.

جسد آقای آهرن بعداً برای انجام آزمایشات پس از مرگ به بیمارستان دانشگاه کورک منتقل شد و دکتر مارگارت بولستر، دستیار آسیب‌شناس دولتی تایید کرد که او در اثر مرگ خشونت‌آمیز درگذشته است.

با این حال، مشخص نیست که آقای آهرن چگونه ممکن است دچار جراحت چاقو شده باشد و گاردای منتظر نتایج آزمایش‌های سم‌شناسی بر روی نمونه‌های گرفته شده در پس از مرگ بود تا ببیند آیا ممکن است به آنها کمک کند یا خیر.

گفته می شود که گاردای اکنون نتایج آزمایشات سم شناسی را دریافت کرده است و آنها مشکوک هستند که زخم آقای آهرن به خودی خود وارد نشده است، بلکه او در نتیجه حمله یک فرد دیگر جان خود را از دست داده است.

زن دستگیر شده روز پنجشنبه به ایستگاه Mallow Garda منتقل شده است، جایی که او تحت بند 4 قانون عدالت کیفری که به گاردی اجازه می دهد تا مظنونان را تا 24 ساعت بازداشت کند، نگهداری می شود.

گاردای معتقد است که آقای آهرن در خانه توسط فردی شناخته شده مورد تعرض قرار گرفته است زیرا هیچ نشانه ای از ورود اجباری به خانه دو طبقه وجود نداشت.

بازرسان فنی گاردا تعدادی چاقو را که در صحنه پیدا شده بود کشف کردند و بعداً برای بررسی پزشکی قانونی فرستاده شدند تا ببینند که آیا ممکن است اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی به آقای آهرن حمله کرده است یا نه.

گاردای همچنین فیلم‌های دوربین مداربسته را از اطراف بوتوانت جمع‌آوری کرد تا تلاش کند تا حرکات آقای آهرن را در شب مورد حمله قرار داده و هر کسی را که ممکن است در آن شب وارد خانه او شده است شناسایی کند.

آقای آهرن، اهل گورانابراهر در شمال کورک، که همسر و پنج فرزند از شش فرزند بزرگسالش به یادگار مانده است، بیش از پنج سال در تراس O’Brien در Buttevant زندگی می کرد.


دیدگاهتان را بنویسید