کانر مک گرگور «پیشنهاد» به گاردای در مورد رانندگی خطرناک می دهد – ایریش تایمزدادگاهی شنیده است وکلای کانر مک گرگور از گاردای خواسته اند تا “پیشنهادی” را در پیگرد رانندگی خطرناک ستاره UFC در دوبلین بررسی کند.

گاردای هنرمند رزمی کار مختلط را در 22 مارس در غرب دوبلین در حال رانندگی با بنتلی کانتیننتال GT با عملکرد بالا متوقف کرد.

او دستگیر شد و ابتدا به دو فقره رانندگی خطرناک در خودروی 2019 در تقاطع N4/M50 در پالمرستاون و جاده لوکان، بیمه نبودن، نداشتن گواهینامه و عدم ارائه مدارک خود در مدت ده روز متهم شد.

مدیر دادستانی عمومی (DPP) دستور داد تا این پرونده در سطح دادگاه منطقه بررسی شود.

در ماه های آوریل و ژوئن، و در سپتامبر، زمانی که او به دلیل بی احتیاطی رانندگی، جرمی کمتر، در رابطه با این حادثه، متهم شد، جلسات کوتاهی تشکیل شده بود.

قهرمان سابق دو وزن UFC صبح روز پنجشنبه به دادگاه منطقه بلانچاردزتاون بازگشت، زمانی که انتظار می رفت درخواست خود را مطرح کند.

مک گرگور که با یک رنجروور مشکی رنگ تراشیده شده بود و کت و شلوار آبی پوشیده بود، در حالی که وارد دادگاه شد با «سلام، صبح بخیر» به خبرنگاران سلام کرد.

او در حالی که در گالری عمومی نشسته بود، یک هوادار هیجان زده را مشت کرد تا زمانی که او به سمت نیمکت متهم رفت، پرونده او اعلام شد.

دیوید استونتون، وکیل دادگستری او گفت که دادگاه در آخرین تاریخ، با مهربانی یک تعویق را برای توضیح اتهام جدید به مک گرگور تسهیل کرده است.

وکیل دادگستری گفت: “ما دستورالعمل هایی برای ارائه پیشنهاد داریم” و افزود که دفاع با افسر دادستان، گاردا دنیس لردون، صحبت کرده است که از DPP راهنمایی می خواهد.

یک درخواست هنوز باید وارد شود.

قاضی دیوید مک هیو خاطرنشان کرد که این موضوع “مدتی است” در فهرست دادگاه بوده است. او به وکیل دادگستری یادآور شد که به دادگاه گفته شده بود که در آخرین فرصت پیشرفتی حاصل خواهد شد.

او تأکید کرد که دفاع نمی تواند «در لیست قرار گیرد و سپس دوباره قرار گیرد» و پرسید که آیا تاریخ استماع لازم است یا خیر.

در پاسخ، آقای Staunton پذیرفت که این یک مشاهده منصفانه بود، اما او تمایلی به درخواست تاریخ استماع نداشت و فکر نمی‌کرد که لازم باشد. وی افزود که گردا باید دستورالعمل ها را به دست آورد.

قاضی مک هیو پس از پرسیدن مدت زمان مورد نیاز از دفاع، رسیدگی به پرونده را به تعویق انداخت و به مک گرگور دستور داد تا در 11 ژانویه دوباره حضور یابد.

علاوه بر این، او هشدار داد که انتظار دارد پرونده در تاریخ بعدی که در ساعت 11:30 صبح در لیست قرار می گیرد و 15 تا 20 دقیقه فرصت داده می شود، ادامه یابد.

آقای مک گرگور دوبلینی در دادگاه صحبت نکرد و پس از مشورت با تیم حقوقی خود دادگاه را ترک کرد.

با این حال، او توقف کرد تا به یکی از هواداران جوان خود امضا بدهد و به خبرنگاران گفت: «خیلی خوب، عالی است که برگشتم»، قبل از اینکه سوار رنجروور خود شود و از آنجا رانده شود.

در صورت محکومیت، رانندگی خطرناک حداکثر تا 5000 یورو جریمه و شش ماه حبس دارد. رانندگی بی احتیاطی، حداکثر 5000 یورو جریمه دارد اما خطر مجازات زندان را ندارد.


دیدگاهتان را بنویسید